top of page

Правила участі в освітніх заходах проекту Health&Safety

УВАГА! Вся інформація має дорадчий характер та потребує додаткового доопрацювання в кожному індивідуальному випадку.

 1. Учасники мають безстроковий доступ до всіє інформації.

 2. Використання навчальних матеріалів підпорядковуються правилам Користувацької угоди.

 3. Проект Health&Safety не несе відповідальність за будь-яку інформацію надану третіми сторонами на їх ресурсах, однак у разі отримання обґрунтованих скарг, посилання на таку інформацію будуть видалені.

 4. Будь-які матеріали проекту Health&Safety можуть з часом втрачати свою актуальність, однак на момент їх публікацій та під час проведення заходів Health&Safety відповідає за правдивість та перевіреність даних.

 5. Для реєстрації в заходах чи в групах проекту Health&Safety персональні дані, котрі зберігаються відповідно до Політики роботи з даними.

 6. Під час проведення відеоконференцій варто дотримуватись наступних правил:

 • Пунктуальність як на початку ефірів, так і під час повернень з перерв;

 • Мікрофони учасників мають бути вимкнені протягом всього ефіру, окрім випадків, коли спікер дає змогу ставити питання, тоді учасники можуть вмикати мікрофони лише почергово.

 • Під час ефірів мобільні телефони мають знаходитися в режимі тиші, польоту або взагалі вимкнені.

 • Взаємоповага всіх учасників проекту, котра проявляється в тому щоб не перебивати один одного, ставитись з повагою до думок та почуттів інших, не обговорювати особистий досвід та якості інших та не переходити на особистості в цілому.

 • Для покращення взаємодії та формування середовища відкритості та довіри під час спілкування всі учасники мають керуватися правилом "психологічної рівності", тобто будь-які посади, професійні чи соціальні статуси залишаються за межами навчального середовища.

 

У разі не дотримання правил, Health&Safety залишає за собою право блокувати доступ до навчальних матеріалів та до матеріалів сайту в цілому.

bottom of page