top of page

Ви ознайомились з першим теоритичним блоком і час переходити до виконання завдань. Кожного тижня, після обговорення теорії та наведення роз'яснень, ми даємо 5 завдань, виконання котрих забезпечить зменшення рівня тривоги та допоможе в подоланні надзвичайних ситуацій.

 

Отже, переходимо до наших перших завдань.

Завдання

Подумайте про те як захистити ваші персональні дані та дані вашої родини. Чи дійсно та кількість інформації про вас в мережі є необхідною?

2

Завдання

Проаналізуйте які джерела інформації ви вважали достовірними та чи є вони дійсно такими. Як можна замінити недостовірні джерела достовірними?

3

Завдання

Віддслідкуйте які емоції у вас викликають ті чи інші джерела інформації (люди, новини, маршрути і т.п.). Чи можна знайти альтернативу та замінити або ж просто обмежити ті, котрі викликають негативні реакції?

4

Завдання

Пригадайте чи відслідкуйте які шаблонні фрази ви викорстовуєте в буденному житті та які якості це формує та розвиває у вас та оточуючих. Чи це ті якості, котрі ви хочете розвивати? Які можуть бути альтернативні варіанти подачі інформації для розвитку необхідних якостей?

5

Завдання

Спробуйте протягом тижня використовувати активне слухання та проаналізуйте чи почала змінюватися якість вашого спілкування.

bottom of page